banner87

Enerlab Enerji ve İletişim Hizmetleri A.Ş

Enerlab Enerji ve İletişim Hizmetleri A.Ş
Sektör Enerji
İlan Tarihi 6 ay önce
Firma No 24
Telefon +90 216 3537510
Faks +90 216 3537510
Web Sitesi http://enerlab.com.tr
Adres Metrowin Tower Yeşilbağlar Mah.Kaptan Sokak No:17 Kat:10 D:61
İl/İlçe Pendik / İstanbul
Firma Hakkında
ENERLAB, 2008 yılında kurulduğundan beri merkezi İstanbul’da bulunan, yurt içi ve yurt dışı pazarlar için yüksek kaliteli yenilenebilir enerji çözümleri sunan bir mühendislik firmasıdır.

ENERLAB’ın sağladığı hizmetler, proje geliştirme, uygulama, entegrasyon ve satış sonrası desteği de içeren tam kapsamlı bir anlayışla sunulmaktadır.
Özellikle telekomünikasyon sektörüne özel çözümlerde uzmanlaşmış olan ENERLAB, güneş enerjisi santrallerinin gelişim sürecinde de ülkemizdeki öncü firmalardan olmuştur. Yurt içi ve yurt dışında pek çok projeye imza atmış olan firmamız, enerji sektörü ile bağlantılı akademik çalışmalara verdiği önemi vurgulayan, en son teknolojik materyalleri barındıran araştırma-geliştirme projeleri ile sektördeki liderliğini uzun yıllar korumayı hedeflemektedir.

Ülkesinin ve dünyanın geleceğini düşünen, bunun için kaygılanan, kaygılanmanın ötesinde sorumluluk bilinciyle çözümler üretmeye çalışan bir takımız. Misyonumuz, müşterilerimize teknolojiyi sunarken doğal dengeyi de korumaktır.

Temiz ve sağlıklı bir gelecek için tek çıkış yolu yenilebilir enerji kaynaklarıdır. Bu amaca hizmet etmek en büyük gayemizdir.

banner94

banner93