banner87

Merse İnşaat

Merse İnşaat
Sektör İnşaat Sektörü
İlan Tarihi 8 ay önce
Firma No 30
Telefon +90 533 698 5744
Faks
Web Sitesi http://www.merseinsaat.com.tr
Adres Çamlık Mahallesi Yahya Kemal Beyatlı Cad. Erguvan Sokak Erguvan Sitesi E14 Blok Daire 8 Kurtköy 34912
İl/İlçe Pendik / İstanbul
Firma Hakkında
Ulusal birçok firmada alt yapı ve üst yapı alanında proje sorumlusu, şantiye şefi ve üst düzey yönetici olarak görevlerini yerine getiren kurucu mühendis ortaklar, 2015 yılı başlarında birlikte hareket etmek noktasında görüş birliğine vararak MERSE MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak faaliyetlerine başlamıştır.

Alanında uzman, dinamik ve etkin çalışma anlayışına sahip ortaklarımız; sektöre altyapı inşaatları ile başlayıp özellikle altyapı, yol ve köprü inşaasında uzmanlaşmıştır.

MERSE İNŞAAT; geçmişinden aldığı birikim ve tecrübeye, en değerli kaynağı olan çalışanının gücünü, desteğini ve bilgisini katarak bulunduğu konumu "Daha İleriye" taşıyacaktır.


MERSE İNŞAAT olarak hedefimiz; başarı ile tamamladığımız işlerin bizlere verdiği özgüven, prestij ve sistemli çalışma ile müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermek ve hem firmamız, hem müşterilerimiz, hem de çalışanlarımız adına güvenli bir geleceği teminat altına almaktır. Bütün organizasyon yapımız ve işleyişimizi bu hedef doğrultusunda yürütüyoruz.

Her projeyi ayrı bir tecrübe olarak kabul edip gereken dersleri çıkaran ve öğrenen bir kurum olarak kendisini sürekli geliştirmekte ve bu tecrübelerin genç kuşağa aktarılması için özel stratejiler uygulanmaktadır.

Her sorumluluğu başarı ile yerine getirme ideali ile var gücümüzle çalışıyoruz.

Değişimin ve gelişimin öncülerinden olmak için çalışıyoruz. Üretken, verimli ve dinamik bir şirket olarak uzmanlaşmış kadromuz, kalite ve güven veren hizmet anlayışımız, modern yönetim tarzı ile çok daha büyük projeleri hayata geçirecektir.

Türkiye’nin vizyonuna yakışır güzellikte ve kalıcı eserler yapmak, ülke ekonomisine daha fazla katkı için faaliyetlerini sürdürülebilir güven ve kalıcılık esasına göre devam ettirmek kurumsal hedefidir.

banner94

banner93