banner87

Öztürkler Alüminyum

Öztürkler Alüminyum
Sektör İnşaat Sektörü
İlan Tarihi 6 ay önce
Firma No 28
Telefon 0212 494 4000
Faks 0212 494 4059
Web Sitesi http://www.ozturkler.com.tr
Adres Mehmet Akif Mh. Mimar Sinan Cd. Can Sk. No:21 İkitelli
İl/İlçe Küçükçekmece / İstanbul
Firma Hakkında
1992 yılında alüminyum profil sektörüne adım atan Öztürkler Alüminyum, günümüzde 25 yılın birikimi olan tecrübesi, geniş ürün yelpazesi, farklı sektörlere hitap eden profil stokları ve kurulduğu ilk günkü heyecanıyla sektöre hizmet vermektedir. Öztürkler Alüminyum'un faaliyetlerindeki temel ilke istikrar, karşılıklı güven ve hızdır. Satın alma yapacak her bir firmanın; "ürün hakkında açık ve net bilgilendirme, kesin ve kısa termin tarihleri, kaliteli ürün hammaddesi, ilgili şahsa kolay ulaşabilme, hızlı ve sorunsuz sevkiyat" beklentileri Öztürkler Alüminyum'un temel işleyiş prensipleridir.

Alüminyum profil stoklarında duşakabin profilleri, sineklik profilleri, menfez profilleri, küpeşte profilleri, aldoks ve C60 profilleri, tuba sürme sistem profilleri, süpürgelik profilleri, iç bölme profilleri, cam balkon profilleri, çeşitli ebatlarda kutu ve köşebent profilleri bulunmaktadır.

Öztürkler Alüminyum 1997 yılından beri Saray Alüminyum bayiiliği de yapmaktadır. SarayBond ve Aluface markalı kompozit paneller ve alüminyum doğrama profilleri stok ürünleriyken; Saray Alüminyum marka cephe sistemleri ise proje bazlı tedarik edilmektedir.

banner94

banner93